16 May 2019
16 May 2019

      До уваги абонентів, що підключені за допомогою технології GePON.

   Компанія НЕОКОМ проводить оптимізацію власних мереж у місті Чернігові і у, зв'язку з цим, діючі абоненти будуть переведені на альтернативну технологію підключенння - GPON, шляхом безоплатної заміни діючого обладнання на нове. Це дозволить, в перспективі, забезпечити ще більше швидкості передачі даних. Ми пильно слідкуємо за потребами наших клієнтів і, саме тому, прагнемо іти в ногу з часом для того, щоб, в найближчому майбутньому, забезпечити високошвидкісний інтернет для найпримхливіших абонентів.  

Детальніше
14 September 2020
14 September 2020

    Акційна пропозиція для мешканців села Количівка!

 

    Шановні жителі села Количівка!

   Поспішаємо повідомити Вам супер новину: наразі Ви маєте можливість підключитися до оптичної мережі компанії НЕОКОМ всього за 1 гривню*! Саме зараз високошвидкісний інтернет у Вашій приватній оселі за смішну ціну - поспішайте підключитися і отримати безліч чудових вражень від інтернет серфінгу.

 

*акційна ціна за підключення дійсна за умови передоплати 3х місяців послуги інтернет згідно з тарифами провайдера.

Детальніше
14 September 2020
14 September 2020

Новий Білоус, Кошівка, Редьківка, Рудка

 

   Компанія НЕОКОМ поспішає повідомити шалену новину для мешканців сіл Новий Білоус, Кошівка, Редьківка та Рудка.

  Пропонуємо акційне підключення до оптичної мережі інтернет всього за 1 гривню* у Вашому приватному будинку! Якщо Ви нудьгуєте довгими вечорами або Вам набридло чекати поки завантажиться сторінка у браузері, мершій звертайтесь до офісу компанії НЕОКОМ для підключення високошвидкісного інтернету.‼️

‼️‼️

*акційна пропозиція дійсна при умові передоплати 3х місяців інтернет-послуги згідно із тарифами провайдера

Детальніше