3 квітня 2022

FAQ (найпоширеніші запитання)

 

   Шановні Абоненти компанії НЕОКОМ!

   З початком воєнних дій на території України ми отримуємо дуже багато повідомлень від Вас і, нажаль, багато хто з Вас не отримав відповіді на запитання, яке було задане у чат мессенджера, е/пошту або деінде, де Ви шукали зв'язку з представниками компанії НЕОКОМ. Цим дописом ми хочемо відповісти всім, хто залишився без уваги та всім, хто бажає дізнатися про ситуацію з відновленням інтернет зв'язку у Чернігові:


- які строки відновлення зв'язку за конкретним районом або адресою?
# Нажаль зараз відповідь на це питання має вид прогнозу оскільки наші співробітники проводять оцінку завданої шкоди комунікаціям, готують матеріально-технічну базу для відновлення пошкоджених мереж , тому однозначної відповіді на це питання наразі дати неможливо.

- що з абонплатою? Чи буде виконаний перерахунок за фактично ненаданні послуги?
# Цим питанням буде займатись фінансовий відділ, коли (хоча б частково) буде можливо відновити роботу офісу. Ми інформуємо наших Абонентів як тільки буде вирішено це питання.

- я зараз не знаходжуся в місті і, скоріш за все, ще деякий час буду не в Чернігові. Можна мені призупинити послугу на цей відрізок часу?
# Всі заявки, які були отримані нами на протязі березня будуть зафіксовані. Надсилайте інформацію щодо Вашого наміру призупинити послугу інтернет на е/пошту office@neocom.net.ua із зазначенням строку, на протязі якого Ви не плануєте користуватися послугою.

- чому у Вас не працюють номери? Я не можу дозвонитися, у чаті мессенджера ніхто не відповідає.
# Чернігів майже повністю знеструмлений з початку березня. Менеджери, які відповідають за процес зворотнього зв'язку з Абонентами мають можливість відповісти Вам тільки в онлайн режимі при наявності мобільного інтернету.

Основні організаційні питання будуть вирішені пізніше, коли відновиться робота офісу. Будь ласка, слідкуйте за новинами, за можливості ми будемо публікувати актуальну інформацію.

 

Переходьте за посиланням Facebook NeoCom та підписуйтесь на сторінку компанії. 

Тисніть на посилання Instagram NeoCom та отримуйте кожного дня свіжі новини з життя компанії!